Strona główna1 » Metoda produkcji
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • NIP: 586-171-22-07
  • E-mail:sklep@kringle-candle.com.pl
  • Telefon+48 58 719 85 24
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy czynny 24/7 infolinia Pn-Pt 9.00 - 17.00,
Polecane strony
1. Dekoracje i instrumenty nautyczne
alt

2. Artystyczne figurki kolekcjonerskie
          alt
 
Chmura tagów
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Metoda produkcji

Produkcja długo i czysto palących się świec zapachowych jest po części sztuką i nauką. Nauka pozwala nam na artystyczne wykonanie doskonałych produktów. 

alt
 
alt
 
alt

 

Najbardziej kosztownym składnikiem każdej świecy zapachowej jest olejek eteryczny. Jest to mieszanka naturalnie pozyskiwanych substancji, która zapewnia naszym produktom charakterystyczny zapach. Sztuką jest taki dobór elementów zapachu, aby końcowy produkt przypominał realistyczny aromat kwiatów, owoców, ziól czy jedzenia. Wyzwaniem naukowym jest zapewnienie tak samo intensywnych doznań zapachowych, zarówno gdy świeca jest zgaszona, jak i podczas jej palenia.

 

Każdy zapach świecy Kringle powstaje metodą prób i błędów. To jedyna droga, aby osiągnąć perfekcję: testy, testy i jeszcze raz testy.

 

Wierzymy, że szeroka oferta naszych zapachów zadowoli każdego. Nie spoczywamy jednak na laurach. Nasz zespół wciąż ciężko pracuje wymyślając nowe, ekscytujące zapachy i dopracowuje je do perfekcji. Pragniemy zapewnić, że wszystkie materiały do wyrobu naszych świec są zgodne z regulacjami i przepisami prawa.

 

Najważniejsze dla nas są opinie naszych klientów. Propozycje zapachów, komentarze na temat naszej pracy są dla nas ogromną pomocą. Częścią procesu tworzenia naszych produktów są właśnie opinie naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu, na pewno nie pozostanie on bez odpowiedzi.

Dziękujemy za zaufanie!


Przejdź do strony głównej